immobilizer Tamiri istanbul
immobilizer Tamiri istanbul
wordpress tema

immobilizer Tamiri istanbul

immobilizer Tamiri istanbul

Arabanızın anahtarlarını kaybetmek, arabanızda bırakmak veya bozuk bir araba anahtarı Hayatınızı hızlı bir şekilde kabusa dönüştürebilir. Çok meşgulsün ve olması gereken işleriniz var Bunun olmasına izin verme. Profesyonel çilingirlerimiz size yardımcı olabilir! Bizi arayın ve 30 dakika veya daha kısa sürede orada olacağız!

 Mekanik kod numarasına göre, anahtardan okuyarak veya perde numaralarına göre sıfır hata ile bir dakika içersinde hazırlayan Versa Otomatik Anahtar Kesme Makinesiyle İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Müşterilerinizi bekletmemek ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. çilingir

Otomobil Çilingir

Otomobil Çilingir

Airbag Resetleme

 Sorun çıkartan immobilizer sistemleri, kayıp anahtar, yedek parça, yedek anahtar chipleri, gösterge, beyin (ecu) abs, konfor modülü, bsi, klima ünitesi arızalarınız garantili olarak tamir edilir.

OTODAN HIRSIZLIKLAR Oto kapılarının zorlanarak veya anahtar uydurulmak suretiyle açılması sureti ile, Cam fitillerinin kesilip camın komple çıkartılması sureti ile, Camı kırılmak sureti ile, Kapıları spatula ve benzeri aletlerle açmak sureti ile, Açık bırakılan kapı veya camlardan otoya girmek sureti ile yapılmaktadır.

ALINACAK ÖNLEMLER VE UYARILAR

immobilizer Tamiri Anahtar Kopyalama

 Her çeşit otomobil markası ve modeline uygun kontak anahtarı, kumanda, çipli (chip) anahtar, immoblazer anahtarlarınız kopyalanır, çoğaltılır, tamir edilir, değiştirilir, yenilenir. Aynı zamanda çalıntı yada kaybolmuş anahtarlarınızla ilgili her türlü güvenlik önlemi amaçlı şifre değiştirme gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Oto Beyin Tamiri

 Otomobil beyin seti tamiri, servis ve bakım hizmetlerimiz mevcuttur. Her marka araç için beyin tamiri teknik donanımız vardır.

Digital Gösterge Düzenleme

 Tüm digital göstergeli araçlarınızın dijital göstergelerinde düzenleme, ayar, tamir, bakım servisimiz garantili olarak hizmet vermektedir

Acil Nöbetçi immobilizer Tamiri istanbul

Her model araçlarınız için immobilizer chipli anahtar yedek alam, kopyalama – çoğaltma, ayarlama, code değiştirme, programlama, tamir ve bakım hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Tüm otomobiller için kontak anahtarı tamiri, değişimi, yenileme, arıza giderme, tamir, servis ve bakım hizmetlerimiz mevcuttur.

OTOLARIN “CHANGE” YAPILMASI VE ALINACAK ÖNLEMLER

1- Şase Numarasının Değiştirilme yöntemleri :

Ağır hasarlı ve Sigorta Şirketleri tarafından Pert edilmiş otolar art niyetli kişiler tarafından satın alınıp,ağır hasarlı olarak alınan bu otoların özelliklerine uygun başka bir oto çalarak; Çalmış oldukları otonun şase numaralarını taşlama ve zımparalama yöntemi ile kazıdıktan sonra ağır hasarlı olarak satın almış oldukları otonun şase numarasını çalıntı otoya Numaratör ile vurarak veya Enjeksiyon İğnesi ile vurmak sureti ile, Otonun Şase numarasını değiştirmek sureti ile veya hasarlı otonun şase numarasının bulunduğu bölgenin kesilerek çıkarılıp aynı bölgeye çalıntı otonun şase numarasının kaynakla monte edilmek sureti ile, Çalıntı otonun şase numarasının bulunduğu kulenin yerinden sökülerek alınıp ağır hasarlı otonun şase numarasının bulunduğu kulenin bu bölgeye monte edilmesi sureti ile,Şase numarası değiştirilir.

2- Motor Numarasının Değiştirilme Yöntemleri :

Ağır hasarlı otonun Motoru olduğu gibi çalıntı oto kasasına aktarılır, Ağır hasarlı oto üzerindeki motorun üzerindeki motor numarasının bulunduğu etiket sökülerek çalıntı otonun motorunun üzerine monte edilir. Çalıntı otonun motor numarası taşlanarak Ağır hasarlı otonun motor numarası bu bölgeye numaratörler ile vurulur.

Bu işlemler yapıldıktan sonra Çenç yapılan otoya ağır hasarlı otonun Plakaları takılarak aynı yanı ağır hasarlı otonun tescil belgeleri ile kullanılır. Alınacak Önlemler : Yukarıda belirtilen yöntemler ile çenç yapılan otoların tescil işlemleri yapılabildiğinden herhangi bir ihbar olmadığı sürece otoların tespiti uzman kişiler tarafından veya bu suçlardan dolayı Emniyet görevlileri tarafından yakalanan kişilerin itirafları ile tespit edildiğinden, otoyu satın alan kişilerin İl merkezlerinde bulunan Makine Mühendisleri Odası Başkanlığı tarafından belli bir ücret karşılığı otoların, Orijinal olup olmadığı hakkında rapor verilmektedir.

Hakkında istanbul Oto Çilingir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

istanbul Oto Çilingir

En Yakın Oto Çilingir

nöbetçi oto çilingir istanbul

bana en yakın oto çilingir

Smart oto çilingir

Oto Çilingir İstanbul

Oto Çilingir 7/24

çilingir en yakın çilingir çılıngır cılıngır cilingir